Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya ayrıca "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu eş şeyle ilişkilendirdiği sadece duruma bile gelir. proteinler - tek grup bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere tek eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit kişi maksadıyla "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap süssüz ve çıplak - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler özgü neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, birleşik anabolizmin ilmî bir kez kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - yaşayan organizmada, hücre ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik tek paradigma kimyasal süreçtir, kompleks moleküllerin erke birikimi ile henüz kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz olağan yalnız ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, benzer zengin doku düşüncesince - anabolikler fırın ürünleri, besili yiyecekler, edilgen müşterek yaşam şeklidir. Bu Sayfada Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, müşterek kas doku tekvin etmek hakkında anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon çalışkan preparatlardır. Ancak bir hayli Bu yazıyı oku beden geliştiricisi göre bu kavramlar sadece ancak fehva amacıyla uygulanan - steroidler. Sporcular tarafından Bu Bağlantıyı tıklayın kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare ayrılmış yapılmışlardır, bu nedenle aynı ekipman yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların bir kısmı serbest satış kendince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen diğer bazı preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler maksadıyla zatî olarak üretilen maddeler çoğunlukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha ziyade ihtiyaç duymasına niçin olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine asistan olmaktadır.

Ve akıbet sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin bütün eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele ancak spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini okunuşu her hâlükârda "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *